COVİD-19 BİLGİLENDİRİCİ FİLM PAKETİMİZ HAZIR
Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından okullarda alınması gereken COVİD-19 tedbirlerini içeren bilgilendirici tanıtım filmi paketimiz hazır.
Paket Detayı İçin TIKLAYIN

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

”Daha iyi ve daha güzele dair her zaman + fikrimiz vardır”  Sloganı ile 2001 yılında yola çıktık.

TV ve Müzik Yapımları ve Tam Ajans Hizmetlerinin yanında özel stratejik çalışmalara da imza attık ve atmaya devam ediyoruz.

Bir ürün kişi ya da hizmet en kısa ve ucuz yoldan hangi +stratejik yolu izleyerek kendini tanıtır ve markalaşır ?

Tanıtım mecraları ve bilindik medyanın dışında kullanılacak stratejik platformlar atılacak zeka ürünü adımlar nelerdir.?

Reklam ve tanıtım dili ya da +kampanya sloganı oluşturulurken hedef kitlenin bundan maksimum etkilenmesi için nelere dikkat edilmesi gerekir.?

TV reklamları indoor outdor tanıtımları amblem logo ve kurumsal kimlik çalışmaları, internet platformu medyacılığı ve ilgili görsel ve işitsel çalışmalar hazırlanırken en iyi verimi almak için hangi yol ya da yollar izlenmelidir.

Bir ürün kendini nasıl öne çıkarabilir.?
Bir hizmet adından nasıl bahsettirebilir?
Bir siyasi parti lideri, bir aday adayı ya da bir sanatçı adını kısa sürede nasıl markalaştırabilir?
Bir şehir nasıl marka şehir olabilir?

Yukarıda ki soruların cevaplarını yenilikçi ve özgürce düşünen Mavi Fikirler Ekibi Sizler için cevaplar, en doğru ve kesin sonucu size takdim eder.Bunu yaparken klasik ajans ve prodüksiyon enstrumanlarının yanısıra ürün ve hizmetin nicelik ve sektördeki algısına göre orjinal ve stratejik projeler de hazırlar.

Unutmayın DAHA İYİ VE DAHA GÜZELE DAİR HER ZAMAN +1 FİKRİMİZ VARDIR”