COVİD-19 BİLGİLENDİRİCİ FİLM PAKETİMİZ HAZIR
Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından okullarda alınması gereken COVİD-19 tedbirlerini içeren bilgilendirici tanıtım filmi paketimiz hazır.
Paket Detayı İçin TIKLAYIN

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım

3500 TL +KDV

…………………………………..

Profesyonel web paketi ile bir web sitesinde olması gereken ileri teknolojilere kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Ayrıca özel tema tasarımı ile fark oluşturabilirsiniz.

Profesyonel Web Paketi Genel Özellikleri

Bir web sitesinde olması gereken her türlü özelliğe sahip olan profesyonel web paketi ile kullanıcı dostu bir internet sitesi oluşturabilirsiniz. Şirketlerin Türk Ticaret kanununa göre web sitesi oluşturma zorunluluğuna uygun şekilde geliştirilmiş profesyonel web paketi ile sitenizi 7/24 yönetebilirsiniz.

%100 SEO destekli profesyonel web paketi ile özgürce web sitenizin içeriğini oluştururken aynı zamanda da web sitenizin Full SEO sunu yapabilirsiniz. KMK web içerik yönetim teknolojisi ile sıfır hatada uluslararası standartlarda web kalite politikasına uygun bir web sitesi oluşturabileceksiniz.

Site Yönetim Paneli

 • Türkiye’nin ilk hazır web tasarım yazılımı üreten KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi, oluşturmuş olduğu içerik yönetim sistemi ile kullanıcılarına profesyonel web sitesi oluşturma imkânı sağlıyor.

Mobil Uyumlu Tema (Paylaşımlı)

 • Yeni nesil mobil uyumlu yüzlerce hazır web tema içerisinden hoşunuza giden web temasını seçerek web sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken hoşunuza giden temayı seçmek. Yeni nesil tasarım uygulaması uygulanarak tasarlanan web temaları, CSS, HTML hata uyarıları sıfırlanarak, sıfır hatalı bir şekilde tasarlanmıştır.

Özel Mobil Uyumlu Tema

Opsiyonel

 • Web sitenizi kurumsal konseptinize uygun bir sunum ile oluşturmak isterseniz, özel web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. KMK web tasarım ekibi, sanat ve tekniği bir arada harmanlayıp müşteriye en uygun web tasarımı sunar. Yaratıcı tasarımlar, dinamik uygulamalar ve özgün pazarlama fikirleri ile özel web sitenizi oluşturun. Kurumsal kimliğinize uygun, sizin talepleriniz doğrultusunda özel bir tema tasarımı ile web sitenizi oluşturun ve rakiplerinize fark atın.

İçerik Oluşturma Paketi

Opsiyonel

 • İçeriklerinizi profesyonel metin yazarlarına oluşturtabilirsiniz. Kurumsal içerikleriniz akıcı metinlerle daha fazla okunur, web sitenize kalite katar.

Görsel Tasarım Destek Paketi

 • İnternet sitenizi görsel tasarım destek paketi ile profesyonellere tasarlatabilirsiniz. Görsel tasarım destek paketi ile içerikleriniz, ürünleriniz, banner reklamlarınız, css, html kodlarınız isteğinize özel olarak webmasterlarımız aracılığı ile kolayca İnternet sitenize uygulata bilirsiniz.

Profesyonel SEO

Opsiyonel

 • Türkiye’nin en iyi SEO uzmanları tarafından, web siteniz yayın hayıtına başlamadan önce kontrol edilir. Web sitenizle ilgili kontroller sonucunda eksik görülen bir çalışma varsa web sitenize uygulanır. Google webmaster hesaplarınız oluşturulur, web sitenizle ilgili yol haritanız çıkartılır, %100 başarıya ulaşmanız için iş planınız hazırlanır.

SEO Optimizasyon Yönetimi

 • KMK içerik yönetim sistemi ile oluşturulan web sitesi %100 SEO optimizasyon altyapısına sahiptir. Web sitenizin hedef ziyaretçi kitlesini araştırarak kelime blokları oluşturabilir, sayfa içeriklerinize göre etiket bulutları oluşturabilirsiniz. Çapraz link uygulamalarıyla web sitenizi ziyaret eden google botlarının web sitenizdeki tüm sayfalarını indeksletebilirsiniz. KMK içerik yönetim sistemi ile oluşturulan web sitesi, normal tasarlanmış standart bir web sitesinden %100 daha fazla etki gösterir.

Seo Analizi

 • Web siteniz seo programları ile test edilir, web sitenizde seo analizinde herhangi bir hata bulunuyorsa hata giderilir. Sıfır hatalı bir web sitesine sahip olursunuz.

Google Arama Motoruna Kayıt

 • Web siteniz oluşturulduktan sonra başta google olmak üzere arama motorlarına kayıt işlemi gerçekleştirilir. Kayıt yapılan arama motorları Google, Yandex, Bing arama motorlarıdır.

Sınırsız Kategori ve Alt Kategori

 • Web sitenize sınırsız kategoriler ve alt kategoriler eklemenizi sağlar, oluşturacağınız kategorilerin altına istediğiniz kadar sayfa ve alt sayfalar ekleyebilirsiniz. Oluşturacağınız her kategorinin ve sayfanın, Title, Keyword, Description sayfa etiketleme gibi SEO ayarlarıyla destekleyerek web sitenizdeki her kategoriyi ayrı ayrı optimize etmiş olursunuz.

Sınırsız Sayfa Oluşturma

 • Sayfa yönetimi aracılığı ile web sitenizin sağına, soluna, üstüne, altına dilediğiniz her bölüme sınırsızca içerik sayfaları ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz sayfaların Title, Keyword, Description sayfa etiketleme gibi SEO ayarlarıyla destekleyerek web sitenizdeki her sayfayı ayrı ayrı optimize etmiş olursunuz. Sayfaların içeriklerini dilediğiniz gibi metin, resim, video olarak doldurabilirsiniz.

Ürün Modülü

 • Web sitenizde ürün modülü ile ürünlerinizi varyant özellikleri ile sergileyebilirsiniz. Her ürünü ayrı ayrı tanıtabilir, ürünler hakkında geniş bilgi yayınlayabilir, her ürün için birden çok resim, dokuman açıklama ekleyebilirsiniz.

Haber Modülü

 • Web sitenize sınırsız haber, makale, duyuru ekleyebilirsiniz, eklediğiniz haberlerin içeriğini dilediğiniz gibi resim, metin, video şeklinde doldurabilirsiniz.

Blog Yönetimi

 • Web siteniz ve işiniz hakkında bilgilendirici kaynaklar yayınlayabilirsiniz. Oluşturacağınız blog uygulaması ile web sitenize içerik desteği sağlayabilirsiniz.

Blog Site

Opsiyonel

 • İnternet siteniz altında ayrıca bir blog site oluşturabilirsiniz. SEO için büyük önem taşımaktadır. İnternet sitenizle ilgili makaleler, haberler, bilgilendirme sayfalarını sınırsız oluşturabilirsiniz.

Banner Yönetimi

 • Web sitenizde kampanya ürün hizmet tanıtımlarınız için en değerli yerlerden biri olan web sitenizin gövdesini oluşturur. Banner yönetimi aracılığıyla kampanyalarınızı kurumsal tanıtımlarınızı animasyonlu bir şekilde web sitenizde yayınlayabilirsiniz. Ve aynı zamanda banner bölümünüzü de optimizeli bir şekilde Seo ya uygun şekilde yayınlarsınız.

Video Galeri Yönetimi

 • Video Upload formu aracılığıyla videolarınızı kolayca ekleyebilirsiniz, videolarınız hakkında açıklama, etiketleme ve video hakkında resim ekleyebilirsiniz. Ayrıca farklı sitelerde yayınlanan videolarınızın linkini ekleyerek videolarınızı basitçe web siteniz üzerinden video galerinizde yayınlayabilirsiniz.

Foto Galeri Yönetimi

 • Web sitenizde Foto galeri oluşturabilirsiniz, oluşturacağınız foto galeride slayt gösteri yapabilirsiniz. Çoklu fotoğraf ekleme formu aracılığıyla aynı anda 1 den fazla fotoğrafı web sitenize yükleyebilirsiniz.

Dosya Yönetimi

 • Web sitenize PDF, Word, Excel dosya formatında kullanım kılavuzları, kullanım sözleşmeleri, kurulum çizelgeleri ekleyebilir ve müşterilerinizin kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular Modülü

 • Sıkça sorulan sorular uygulaması ile web sitenizde sıkça sorulan sorular diye bir bölüm oluşturabilirsiniz. Ziyaretçilerinizden gelen soruları cevaplayabilir, istediğiniz soruları cevapları ile birlikte web sitenizde yayımlayabilirsiniz.

Referans Modülü

 • Referans uygulaması ile web sitenizde referanslarınızı kolayca yayımlayabilirsiniz, referanslarınızı güncel tutabilirsiniz.

Anket Modülü

 • Web sitenizde sınırsız anket düzenleyebilir, anket sonuçlarınızı raporlayabilirsiniz.

İletişim Formu

 • Web sitenize iletişim formu ekleyerek kolayca ziyaretçilerin sizinle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfasında konum haritası yayımlayabilir adresinizi kolayca tarif edebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Formu

 • Web sitenizde insan kaynakları formu yayınlayabilirsiniz. Bu forum aracılığı ile iş başvuruları alabilir, ik veri bankası oluşturabilirsiniz.

Teklif Formu

 • Web siteniz üzerinden ürün ve hizmetlerinizle alakalı talep alabilirsiniz. Taleplerinizi toplu sunumlar ve ayrı ayrı sunumlarla satışa çevirebilirsiniz.

Sosyal Medya Sayfa Tasarımı

 • Facebook, Twitter, Google Plus sayfalarınızı profesyonelce oluşturur, içeriklerini kurumsal konseptinize ve web sitenize uyum sağlayacak şekilde tasarlarız. İlgi çekici sosyal medya sayfalarına kolayca sahip olursunuz. Ayrıca Sosyal medya yönetimi ile ilgili e-kitaba ücretsiz sahip olursunuz.

Kullanıcı Ekleme

 • Web sitenize yöneticiler ekleyebilirsiniz. Birden fazla yönetici ile güçlü web sitelerine sahip olabilirsiniz.

Kullanıcı Yetkilendirme

 • Web site yöneticilerini yetkilendirmelerle kısıtlayabilirsiniz. Örneğin blok yöneticiniz, diğer içeriklere müdahale edemez.

Google Webmaster Hesap Kurulumu

 • Google webmaster araçlarınız kurumsal hesabınız oluşturulur, gerekli tanımlamalar ve ayarlar yapılarak kullanımınıza sunulur. Google webmaster araçları ile ilgili ayrıca destek ihtiyaçlarınız ücretsiz karşılanır.

Yandex Webmaster Hesap Kurulumu

 • Yandex webmaster araçlarınız kurumsal hesabınız oluşturulur, gerekli tanımlamalar ve ayarlar yapılarak kullanımınıza sunulur. Yandex webmaster araçları ile ilgili ayrıca destek ihtiyaçlarınız ücretsiz karşılanır.

Bing Webmaster Hesap Kurulumu

 • Bing webmaster araçlarınız kurumsal hesabınız oluşturulur, gerekli tanımlamalar ve ayarlar yapılarak kullanımınıza sunulur. Bing webmaster araçları ile ilgili ayrıca destek ihtiyaçlarınız ücretsiz karşılanır.

Web Uyumluluk

 • Web siteniz yeni teknolojiler göz önüne alınarak hazırlanır. Teknolojinin yenilenmesi takip edilir ve web sitenizde ilgili tarayıcı uyumluluğu, mobil uyumluluk gibi uygulamalar revize edilerek sürekli güncellenir.

Eğitim Desteği

5 Yıl Sınırsız

 • Eğitim programlarımızdan sürekli ücretsiz faydalanabilir, size özel eğitim programlarımıza ücretsiz katılabilirsiniz.

Teknik Destek

5 Yıl Sınırsız

 • Teknik destek hizmetlerinden ücretsiz olarak sürekli faydalanabilirsiniz, teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz günün her anı uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yedekleme Arşivleme

 • Sistem tarafından tüm verileriniz otomatik olarak yedeklenir ve haftalık olarak arşivlenir.

Web Barındırma

 • KMK içerik yönetim sistemi ile oluşturulan web sitelerini TURKCELL SUPERONLİNE veri merkezi altyapısında BTK Faaliyet belgesi ile barındırmaktayız. KMK, yeni nesil şebekeler olarak adlandırılan mimaride bir teknik altyapı kurmuştur. Hızlı ve güvenli internet erişimi sağlamak için gerekli donanım ve yazılım yatırımları yapılmış, bulut teknolojisi ile web sitelerinizi barındırmaktadır.

Kurumsal Mail Hesabı

 • Firmanıza özel kendi alan adınız altında ihtiyacınız olan mail adreslerini açabilir ve maillerinizi mail ara yüzlerinden yönetebilirsiniz.

Hazırlanma Süresi

48 Saat

 • KMK içerik yönetim sistemi ile web siteleri 1 saat ile 48 saat arasında kurulumu tamamlanarak kullanıcıya teslim edilmektedir. Özel tema tasarımı kurumsal siteleri tasarım detayına göre süre uzamaktadır.

Not: Paket ücreti kurulum aşamasında tek seferlik bir ödemedir. İlerleyen yıllarda yalnızca kullanmış olduğunuz altyapı (Hosting-Domain) ücreti ödersiniz, herhangi bir lisans ücreti veya gizli bir ücret ödemezsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?