COVİD-19 BİLGİLENDİRİCİ FİLM PAKETİMİZ HAZIR
Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından okullarda alınması gereken COVİD-19 tedbirlerini içeren bilgilendirici tanıtım filmi paketimiz hazır.
Paket Detayı İçin TIKLAYIN

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Günümüzde sosyal ağların popülerliğini arttırması ile reklamcılık, geleneksel mecralardan dijital mecralara kayma eğilimi göstermiştir. Geleneksel reklamcılık anlayışında (Radyo, Televizyon, Billboard’ lar ve basılı tanıtım ürünleri gibi..) geri dönüş istatistikleri belirlenemezken, dijital mecralarda (sosyal medya – ağlar) marka ve ürününüzün kampanya sürecini ve geriş dönüşleri bizzat kendiniz yönetebiliyorsunuz.

Kurumsal web siteniz ile çok fazla hedef müşteri kitlesi yönetemez iken sosyal medya üzerinde on binleri rahatça yönetip, marka ve ürününüze yönelik büyük bir ilgi ve adım yaratabiliyorsunuz.

222Sosyal Medya reklam kampanyaları düzenlemede en büyük neden hedef kitlenin bir kaç platformda toplanması ve bu sayının gerçekten çok fazla olmasındandır. internet reklam merkezi, marka ve ürününüze ait tüm sosyal medya reklam faaliyetinizi planlayıp, stratejileri hazırlayıp, faaliyet için plan dahilinde gerekli olacak doneleri (micro web site, web uygulamaları gibi..) kurup, sizin tüm dijital reklam kampanyanızı yönetebilecek yetkinliktedir.

Sosyal Medya markalar için önemini giderek arttıran bir kavram.

Facebook’ta, Twitter’da, FriendFeed’de ve daha birçok mecrada markalar, ürünler ve kişiler hakkında yorum yapılıyor, içerik paylaşılıyor, tavsiye alınıyor.

Kişiler ürün ve hizmetlerle ilgili şikayetlerini sosyal medya dile getiriyor.

Ekibimiz, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturmakta, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir.

Ekibimiz, aynı zamanda dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik yaratıcı sosyal medya kampanyalarını, Facebook ve diğer kanallarda hayata geçirdiği aplikasyonları da kullanarak hayata geçirmektedir.

İşinin uzmanı Ekibimiz ekibi, kampanya oluşum sürecinde bir araya gelerek her yönden en verimli yolu belirleyerek kendi alanlarında kampanya geliştirme süreci kapsamında çalışmaya başlar.

Sosyal Medya Kampanyası süresince ve bitiminde de, markanızın pozitif algısını korumak için çalışmalarını yoğun biçimde sürdürür. Bunlara ek olarak, markanızın kampanya öncesi ve sonrası online performansını ölçerek size periyodik olarak rapor hazırlar.

Ekibimiz sizi gerçek hedef kitlenizle buluşturur! Sosyal Medya Stratejilernizi detaylı analizlerin ardından belirler, sosyal medya hesap yönetiminizi kitlenizle sizi bütünleştirecek şekilde yönetir, yaratıcı kampanya ve aplikasyonlarla markanızı zirveye taşır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?