COVİD-19 BİLGİLENDİRİCİ FİLM PAKETİMİZ HAZIR
Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından okullarda alınması gereken COVİD-19 tedbirlerini içeren bilgilendirici tanıtım filmi paketimiz hazır.
Paket Detayı İçin TIKLAYIN

Web Sitesi Tasarımı

Mavi Fikirler  amaca yönelik, hedefi tam 12’den vuran web siteleri tasarlar.  En başında bir stratejisi ve amacına uygun olarak tasarlanmayan siteler, güncellenmeyen ve desteklenmeyen  içerikler, arama motorlarının göremediği tasarımlar, kartvizitten bile işlevsiz reklam ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mavi Fikirler, sürekli çözüm sağlar. Web siteniz ile ilgili tam desteğine domain ve hosting ihtiyaçlarınızı karşılamakla başlar. Siteniz ile ilgili tüm çözümleri size tek adresten sunar ve 7/24 size destek sağlar.

Mavi Fikirler,en iyi bildiğimiz işi yaparız felsefesiyle mükemmel web siteleri tasarlar. Herşeyden önce  bir web sitesinin yaşayan bir reklam ürünü ve sizin vitrininiz olduğunu asla aklından çıkarmayarak, uzun vadeli ve amacına uygun olarak geliştirir.

Geliştirme aşamasından sonra size sürekli destek sağlayarak günün değişikliklerini amacınıza uygun şekilde sitenize yansıtır.

Amaçsız bir sitenin doğarken ölmeye mahkum olduğunu iyi bilir, güncellenmeyen ve günün değişikliklerine ayak uyduramayan sitelerin ziyaretçilerde aradığını bulamayacağı dolayısıyla sizi tercih etmeme hissi uyandırdığının farkındadır.

Hazırladığımız sitelerde sizler adına olmazsa olmaz prensiplerimiz vardır.

 • Web sitesinin bir amacı / hedefi olmalıdır.
  Web sitesinin görsel tasarım ve içeriği bilgilendirici olmalıdır.
  Tüm Arama motorları temel kurallarına göre hazırlanmalı
  Hedefe yönelik olarak net bilgiler içermeli.
  Mutlaka arama motorlarına kaydedilmelidir.
  Daima güncel olmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?